Sıkça Sorulan Sorular

contety ve servisleri hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları

contety

contety ile ilgili merak edilen konular

contety, yapay zeka tabanlı bir içerik oluşturma platformudur. contety, kullanıcıların içerik oluşturma süreçlerini hızlandırır ve kolaylaştırır. Blog yazıları, makaleler, ürün açıklamaları ve daha fazlasını otomatik olarak oluşturmak için kullanabilir.

contety, OpenAI kullanarak istenilen konu ve kriterlere göre içerik oluşturur. Kullanıcılar bu içeriklere contety hesapları üzerinden ulaşabilir ve istedikleri değişiklik ve düzenlemeleri yapabilirler.

Eğer API dahil bir paket aldıysanız herhangi bir ek bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Ancak API hariç paketlerde API maliyeti kullanıcıya aittir.

contety her sektör ve alan için uygundur. Eğitim, teknoloji, sağlık, otomotiv, ticaret gibi herhangi bir alanda içerik üretilebilir.

Hem GPT 4 Turbo hem de GPT 3.5 Turbo ile içerik üretilmektedir. Hangi içeriğin hangi versiyon ile oluşturulacağı kullanıcı tarafından belirlemektedir.

İçerikler

İçerikler ile ilgili merak edilen konular

Google yayınladığı Google Arama'nın, yapay zeka tarafından oluşturulan içerikle ilgili kılavuzu isimli yazısında yapay zeka ile oluşturulan içerikler ile ilgili bir kısıtlama yapmadığını belirtti. contety kullanarak oluşturacağınız SEO uyumlu makaleler arama motorlarında üst sırada görüntülenmenize yardımcı olacaktır.

Evet oluşturabilirsiniz. WordPress Makalesi şablonunu seçerek odak anahtar kelimenize uygun makaleler yazdırabilirsiniz.

Evet, bu makalelere Örnek Makaleler sayfasından ulaşabilirsiniz.

Evet gönderebilirsiniz. WordPress sitelerinizi Web Sitelerim bölümünden contety'ye ekleyebilir ve makalelerinizi sitenize aktarabilirsiniz.

Evet, Rank Math SEO ve Yoast SEO eklentileri ile uyumlu entegrasyon yapıyoruz.

Evet, tüm siteleriniz ekleyebilirsiniz. Toplam site sayısında bir limit bulunmamaktadır.

Resimler

Resimler ile ilgili merak edilen konular

Evet oluşturabilirsiniz. Yeni Resim Oluştur sayfasını ziyaret ederek istediğiniz resimleri oluşturabilirsiniz.

Hayır, herhangi bir sorun bulunmuyor. Oluşturduğunuz resimleri projelerinizde veya sosyal medya hesaplarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Evet, bu görsellere Görsel Oluşturma sayfasından ulaşabilirsiniz.

Resimler sunucularımızda 14 gün saklanır ve daha sonra silinir. Lütfen bu süre zarfında oluşturduğunuz görselleri bilgisayarınıza indirmeyi unutmayınız.

DALL·E 2 ve DALL·E 3, yapay zeka ile resim oluşturma modelleridir. DALL·E 2 maliyeti düşük ama oluşturulan resimlerin kalitesi açısından DALL·E 3 modeline göre daha eski bir modeldir.

Eğer daha gerçekçi ve daha kaliteli görseller oluşturmak istiyorsanız DALL·E 3 modelini seçmenizi tavsiye ederiz.

Prompt yani istem, oluşturmak istenilen resim ile ilgili yapay zeka modeline verilen bilgidir. Prompt olarak girilen veriler, yapay zeka modelleri tarafından algılanıp anlamlı bir şekilde yorumlanır ve ihtiyaca uygun sonuçlar oluşturur. Prompt yazarken girdiğiniz talimatlar ne kadar doğru, açık ve net olursa, oluşturulan görseller de taleplerinize o kadar uygun olacaktır.

Prompt ile ilgili detaylı bilgilere Yeni Resim Oluştur sayfasında ulaşabilirsiniz.

Paketler

Paketler ile ilgili merak edilen konular

1 GPT 3.5 Turbo kelimesi = 1 kredi
1 GPT 4 Turbo kelimesi = 10 kredi şeklinde fiyatlandırılmaktadır.

Fiyat farkı, OpenAI firmasının uyguladığı fiyat politikasından kaynaklanmaktadır. OpenAI Fiyatlandırma sayfasından da görebileceğiniz gibi, input tokenlarda 10 kat, output tokenlarda ise 15 kat fiyat farkı bulunmaktadır.

Evet, paketinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Paket değiştirdiğinizde mevcut paketiniz iptal edilecektir.

Paketinizin süresi sona erdiğinde kullanılmayan krediler silinir.

OpenAI API Keyleri

OpenAI API key ile ilgili merak edilen konular

İçeriklerin maliyetleri oluşturulan içeriğin kelime sayısına ve diline göre değişmektedir. Ortalama 1000 kelimelik Türkçe bir makalenin maliyeti, GPT 3.5 Turbo ile yazdırıldığında ortalama 40 kuruş, GPT 4 Turbo ile yazdırıldığında ortalama 5-6 TL kadardır. Oluşturduğunuz her bir içeriğin maliyetini contety panelizde görüntüleyebilirsiniz.

Eklenen OpenAI API keyler encrypt edilerek (şifrelenerek) saklanmaktadır. Yani key bilgileri asla görüntülenememektedir.

OpenAI API keyleriniz minimum tier 3 olmalıdır. (Detaylar )

Ücretsiz OpenAI API keylerin limitleri olduğu için bu keyler ile yapılan işlemlerde hatalar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple, bu ücretsiz keyler contety'de kullanılamamaktadır.

Tier 1 ve 2 OpenAI API keylerin limitleri yeterli olmadığı için bu keyler ile yapılan işlemlerde hatalar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle, bu keyler contety'de kullanılamamaktadır.

Evet, kullanabilirsiniz. Ancak, eğer birden fazla servis için API key kullanıyorsanız her servis için farklı API key oluşturmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede keylerinizin işlemlerini daha kolay takip edebilirsiniz.

Evet, farklı OpenAI hesaplarına ait birden fazla API keyi ekleyebilir ve hangisiyle içerik oluşturulacağını belirleyebilirsiniz.

"Models" için "read", "Model capabilities" için "write" yetkisini vermenizi, diğer yetkileri vermemenizi tavsiye ederiz.

Evet, istediğiniz zaman silebilirsiniz. Ayrıca OpenAI hesabınızdan da silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

GPT-3.5 Turbo için gpt-3.5-turbo-1106 ile gpt-3.5-turbo-0125 ve GPT-4 Turbo için gpt-4-1106-preview ile gpt-4-0125-preview modelleri kullanılmaktadır.

DALL·E 2 ve DALL·E 3 modelleri kullanılmaktadır.

Ödeme

Ödemeler ile ilgili merak edilen konular

Ödemeleri kredi kartı, havale veya EFT ile kabul ediyoruz.

Evet, yapılan her satın alma işlemi için fatura kesiyoruz.
Bizimle İletişime Geçin